دوشنبه ٠١ بهمن ١٣٩٧
ورود - عضویت
در صورتی که هنوز عضو سایت نشده اید، از طریق عضویت اقدام نمائید! close
" صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون از بین متقاضیان واجد شرایط در سراسر کشور ، نمایندگی فعال می پذیرد.
ارتباط با مدیر عامل
سرویس پست الکترونیک
اوقات شرعی
پیوندها
نظرسنجی
به نظر شما تاثیر خدمت جدید صندوق در قالب"تضمین معاملات تعاونی ها" در کدام مورد بیشتر است؟

تقویت توان مالی تعاونی ها
افزایش قدرت رقابت تعاونی ها
گسترش بازار شرکت های تعاونی

صفحه اصلی > اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

صندوق ضمانت سرمايه گذاري تعاون،

موجب توسعه سرمايه گذاري در كشور

معاون وزير تعاون، كار و رفاه اجتماعي در كارگاه آموزشي توجيهي نقش صندوق ضمانت سرمايه گذاري تعاون در طرح توسعه و ايجاد اشتغال پايدار مناطق روستايي و عشايري در مشهد مقدس حضور يافت.
به گزارش رابط عمومي صندوق، سيد حميد كلانتري، رئيس هيئت مديره صندوق ضمانت سرمايه گذاري تعاون و معاون امور تعاون وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعي با حضور در كارگاه آموزشي توجيهي نقش صندوق ضمانت سرمايه گذاري تعاون در طرح توسعه و ايجاد اشتغال پايدار مناطق روستايي و عشايري، به تبادل نظر با نمايندگان صندوق در سراسر كشور پرداخت.
كلانتري در ابتدا با تبريك فرا رسيدن دهه فجر انقلاب اسلامي ايران، تاكيد كرد كه اين حركت به خواست مردم و هدايت مدبرانه امام خميني(ره) شكل گرفت و پس از آن نيز به ويژه در دوران دفاع مقدس، انسان هاي بزرگي به شهادت رسيدند و به همين جهت مي بايست نسبت به آرمان ها و اهداف انقلاب حساس باشيم و جامعه را به سري عدالت سوق دهيم.
وي افزود: برقراري عدالت اجتماعي، قومي و اقتصادي در همه شهرها و روستاها، مسئله اي بوده است كه در همه دوران ها بر آن اتفاق نظر وجود داشته است و بايد تلاش كنيم فاصله دهك هاي جامعه با كاهش ضريب جيني كاسته شود تا مردم بيشتر از امكانات برخوردار شوند.
سيد حميد كلانتري در ادامه گفت : با وجود بيكاري در سطح كشور، هنوز افراد به دنبال مشاغل اداري هستند و جنبه خود اشتغالي كاهش يافته كه با توجه به اقتصاد عمدتاً تك محصولي كشور، ميين آن است كه تلاش در ساير زمينه ها كاهش يافته در حالي كه در كشورهايي چون كره جنوبي كه فاقد منابع طبيعي خاصي هستند با تكيه برتوان داخلي، محصولاتي را توليد و صادر مي كنند و يا كشور ژاپن كه پس از حملات بمب ها، ١٣ ميليون نفر بيكار داشت كه اكنون بدل به اقتصاد سوم دنيا شده كه اين نتايج حاصل از مولفه هايي چون تلاش، سخت كوشي در كنار كار گروهي است كه در ايران از آن به تعاون تعبير مي شود.

رئيس هيئت مديره صندوق ضمانت سرمايه گذاري تعاون اظهار داشت : اكنون با وجود آنكه اكثر روستا ها داراي زير ساخت هاي مناسبي هستند، افراد به قصد اشتغال به شهرهاي بزرگ مهاجرت مي كنند و مشكلاتي نظير حاشيه نشيني و بيكاري بيشتر را رقم مي زنند در حالي كه اگر اولويت بر فعال سازي روستاها باشد، اشتغال مولد ايجاد شده و از هسته روستاها نيز گسترش مي يابد، ضمن آنكه در روستاها زمينه اشتغال در حوزه هاي مختلف كشاورزي، صنايع دستي و گردشگري، صنايع تبديلي و ... به تناسب مزيت هر استان با اعطاي ارقام قابل توجهي از سوي دولت فراهم شده است و تاكيد و تمايل ما به شكل گيري تعاوني هاي مطلوب براي تخصيص تسهيلات خواهد بود و صندوق ضمانت سرمايه گذاري تعاون نيز به عنوان تضمين كننده تعهدات تعاوني ها به صورت اثربخش فعاليت نمايد.

معاون امور تعاون وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعي در خاتمه از نمايندگان صندوق ضمانت سرمايه گذاري تعاون خواست با جديت بيشتري خدمات را به تعاوني ها معرفي نمايند تا تفكر حاكم بر صندوق ضمانت سرمايه گذاري تعاون موجب توسعه سرمايه گذاري در سطح كشور شود.

گفتني است كارگاه آموزشي توجيهي نقش صندوق ضمانت سرمايه گذاري تعاون در طرح توسعه و ايجاد اشتغال پايدار مناطق روستايي و عشايري طي روزهاي هجدهم و نوزدهم بهمن ماه سال جاري در مشهد مقدس برگزار شد.

 ١٧:٢٣ - پنج شنبه ١٩ بهمن ١٣٩٦    /    شماره : ٩٨٢    /    تعداد نمایش : ٥٧٧


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

بانک ها و مؤسسات طرف تفاهم
* آدرس ساختمان شماره 1: تهران/ خیابان ولیعصر/ خیابان بزرگمهر/ خیابان برادران مظفر شمالی /شماره 88
دفتر مدیرعامل: 66497329-66402562  شماره تماس: 32-66499630
* آدرس ساختمان شماره 2: تهران/ خیابان کریم‌خان زند/ خیابان میرزای شیرازی/ خیابان شهید فریدون نژادکی/ شماره 13
دفتر مدیرعامل: 3-88845242  شماره تماس: 11-88842609 نمابر: 88845241
تمامی حقوق این درگاه اینترنتی متعلق به صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون است.