سه شنبه ٣٠ بهمن ١٣٩٧
ورود - عضویت
در صورتی که هنوز عضو سایت نشده اید، از طریق عضویت اقدام نمائید! close
ارتباط با مدیر عامل
سرویس پست الکترونیک
اوقات شرعی
پیوندها
نظرسنجی
به نظر شما تاثیر خدمت جدید صندوق در قالب"تضمین معاملات تعاونی ها" در کدام مورد بیشتر است؟

تقویت توان مالی تعاونی ها
افزایش قدرت رقابت تعاونی ها
گسترش بازار شرکت های تعاونی

صفحه اصلی > اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

ايجاد زنجيره خدمت

در وزارت تعاون كار و رفاه اجتماعي

دومين همايش سراسري روساي شعب بانك توسعه تعاون در تهران برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومي صندوق، دومين همايش سراسري روساي شعب بانك توسعه تعاون با هدف تبيين برنامه هاي مشترك صندوق ضمانت سرمايه گذاري تعاون و بانك توسعه تعاون و همچنين تجليل از روساي منتخب شعب بانك در سراسر كشور با حضور وزير تعاون، كار و رفاه اجتماعي، مديرعامل صندوق ضمانت سرمايه گذاري تعاون، مديرعامل و اعضاي هيئت مديره بانك توسعه تعاون برگزار شد.

دکتر علی ربیعی در اين همایش اظهار داشت: فقرزدایی، ایجاد اشتغال و افزایش مقاومت اجتماعی سه برنامه اصلی این وزارتخانه در سال ۹۷هست که در تلاشیم با اهتمام ویژه این مهم را جامه عمل به آن بپوشانیم.

وی با اشاره به تحریم‌های اخیر آمریکا افزود: تحریم‌های جدید آمریکا مسائل اجتماعی در ایران

را نشانه رفته است و در این‌سو نقش وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی و دستگاه‌های وابسته به‌عنوان محافظان اجتماعی نقش جدی و اثرگذار است.

وي تأکید کرد: در این راستا بانک توسعه تعاون در کنار ایفای نقش مالی و اعتباری خود باید با تبیین نقش اجتماعی در راستای مقاومت اجتماعی و نشاط اجتماعی مردم تلاش کند چراکه در بعد جامعه هدف این بانک این سیاست‌ها می‌گنجد.

ربیعی ایجاد زنجیره خدمت را امری مهم دانست و بیان کرد: بانک توسعه تعاون که دارای پایگاه اجتماعی در میان مردم است باید مردم را از خدمات ارزنده اقتصادی مبتنی بر اصول اجتماع‌محور چون اشتغال فراگیر روستائیان آگاه و به ماندگاری مردم در روستاها و مرزها کمک کند

وی تأکید کرد: بانک توسعه تعاون به سبب اساسنامه خود و برخورداری از نام عظیم تعاون می‌تواند در راستای تعمیم اهداف یک نظام مالی و اعتباری با رویکرد اجتماع‌محور کارهای ارزنده و ماندگاری را برای مردم جامعه انجام دهد.

كه با این اقدام می‌توان به‌راحتی تغییر اذهان مردم به بانک با نگاه بانک مهربان را شکل داد زیرا این نهاد اقتصادی جزئی از حریم خانواده‌ها استوی افزود: اجتماع‌محوري، خانواده محوري و مشکل‌گشایی مي بايست در دستور کار قرار گیرد، زيرا ظرفیت بانک بیش از این است و باید از آن بهره‌برداری صورت بگیرد.

همچنين مهدي حسين نژاد، مديرعامل صندوق ضمانت سرمايه گذاري نيز طي سخناني به بيان اهميت تعامل صندوق با بانك توسعه تعاون پرداخت.

وي اظهار داشت : بر طبق زنجيره خدمتي كه در بخش تعاون وزارت تعاون كار و رفاه اجتماعي شكل گرفته است، تلاش مي كنيم تا بيشترين فعاليت و خدمت رساني صندوق در تعامل با بانك توسعه تعاون صورت پذيرد و از همين رو تعاوني هايي كه از جانب بانك توسعه تعاون به ما معرفي مي شود در اولويت قرار مي گيرند و اكنون نيز هفتاد درصد موارد ارجاع شده بانك بدون هيچ مشكلي از خدمات و ضمانت نامه هاي صندوق ضمانت سرمايه گذاري تعاون بهره برداري مي كنند.

مديرعامل صندوق ضمانت سرمايه گذاري تعاون در پايان افزود : با تلاش هاي بسيار توانسته ايم سقف صدور هر ضمانت نامه را از ١٢٠ ميليارد ريال به يكصد و هشتاد ميليارد ريال افزايش دهيم و تسهيلات٥ ميليارد ريالي نيز به طور كامل و صد در صدي مي توانند از ضمانت نامه هاي صندوق ضمانت سرمايه گذاري تعاون استفاده نمايند.

 ١١:٢٩ - يکشنبه ٣ تير ١٣٩٧    /    شماره : ١٠٣٧    /    تعداد نمایش : ٣٦١


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

بانک ها و مؤسسات طرف تفاهم
* آدرس ساختمان شماره 1: تهران/ خیابان ولیعصر/ خیابان بزرگمهر/ خیابان برادران مظفر شمالی /شماره 88
دفتر مدیرعامل: 66497329-66402562  شماره تماس: 32-66499630
* آدرس ساختمان شماره 2: تهران/ خیابان کریم‌خان زند/ خیابان میرزای شیرازی/ خیابان شهید فریدون نژادکی/ شماره 13
دفتر مدیرعامل: 3-88845242  شماره تماس: 11-88842609 نمابر: 88845241
تمامی حقوق این درگاه اینترنتی متعلق به صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون است.